BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

Proč vkládat své nabídky na BIKEMAT

BIKEMAT je cyklistický obchodní portál, který by Vám měl pomoci s prodejem Vašich nabídek na internetu.

Neplatíte za žádné prokliky či registrace. Vložení Vašich nabídek je jednoduché a hlavně ZDARMA. Platí se pouze provize za reálně provedené objednávky dle výše finální ceny (po slevě). V systému jsou nastaveny tři úrovně provize dle výše finální ceny. Více o úrovních a provizích naleznete po registraci na stránce provizní systém.

Výhody proti vyhledávačům zboží

Proti vyhledávačům typu Heureka.cz či Zboží.cz se BIKEMAT snaží aktivně pracovat s cyklistickou komunitou pomocí emailů zasílaných na registrované uživatele, tedy na ty, kteří o ně mají vyloženě zájem. Vaše nabídky se dostanou také k fanouškům stránky prostřednictvím Facebooku. BIKEMAT tedy nečeká jen na to, že Vaše nabídky někdo náhodou najde při vyhledávání konkrétního produktu nebo dané kategorie.

Výhody proti slevovým portálům

Výhodou proti slevovým portálům typu Slevomat je, že Vaše nabídky nezapadnou mezi kvanta těch necyklistických, ale zobrazí se zákazníkům, kteří cyklistiku chtějí a sledují. To vše při velmi příznivém provizním systému za reálné objednávky.

Výhody proti bazarům

Výhody proti prezentování Vašich nabídek například na Cyklobazar.cz jsou zřejmé. Na BIKEMAT je pouze nové zboží se zárukou. Vaše nabídky tak nebudou mezi inzeráty typu ježděno ženou. Platí navíc také to, že Vaše nabídky dostanou uživatelé prakticky pod nos, aniž by je museli aktivně vyhledávat.

Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.