BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

HAVEN

Sukně GONNA CALDA blue

Sukně GONNA CALDA blue

1290

Zbývá 12 ks

Sukně GONNA CALDA blue Stylová celorozepínací prošívaná sukně s dostatečnou tepelnou izolací výborná ochrana proti studenému větru či zimní počasí Bi-stretch postranní panely, které se skvěle přizpůsobí postavě a opticky zužující boky Postranní zipy pro nastavení ideálního rozparku Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long Black/blue

Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long Black/blue

699

Zbývá 18 ks

Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long Black/blue Dámský dres s dlouhým rukávem z funkčního materiálu v inovovaných barvách, které se hodí ke ke kratasům Pearl NEO, ale i dalším!   Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: XS-2XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long Black/pink

Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long Black/pink

699

Zbývá 18 ks

Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long Black/pink Dámský dres s dlouhým rukávem z funkčního materiálu v inovovaných barvách, které se hodí ke ke kratasům Pearl NEO, ale i dalším!   Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: XS-2XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long pink/black

Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long pink/black

699

Zbývá 18 ks

Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long pink/black Dámský dres s dlouhým rukávem z funkčního materiálu v inovovaných barvách, které se hodí ke ke kratasům Pearl NEO, ale i dalším!   Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: XS-2XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long blue/pink

Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long blue/pink

699

Zbývá 18 ks

Dámský Dres HAVEN Pearl NEO Long blue/pink Dámský dres s dlouhým rukávem z funkčního materiálu v inovovaných barvách, které se hodí ke ke kratasům Pearl NEO, ale i dalším!   Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: XS-2XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Pánský dres HAVEN NAVAHO II short black/red

Pánský dres HAVEN NAVAHO II short black/red

599

Zbývá 18 ks

Pánský dres HAVEN NAVAHO II short black/red Uzpůsoben pro různé sporty ... cyklistiku (delší zadní část), běh, inline i do fitka. Příjemný materiál, který zajišťuje odvod potu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: S-3XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Pánský dres HAVEN NAVAHO II short blue/orange

Pánský dres HAVEN NAVAHO II short blue/orange

599

Zbývá 18 ks

Pánský dres HAVEN NAVAHO II short blue/orange Uzpůsoben pro různé sporty ... cyklistiku (delší zadní část), běh, inline i do fitka. Příjemný materiál, který zajišťuje odvod potu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: S-3XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Dámský dres HAVEN AMAZON II short blue/pink

Dámský dres HAVEN AMAZON II short blue/pink

599

Zbývá 9 ks

Dámský dres HAVEN AMAZON II short blue/pink Uzpůsoben pro různé sporty ... cyklistiku (delší zadní část), běh, inline i do fitka. Příjemný materiál, který zajišťuje odvod potu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: XS-XXL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Dámský dres HAVEN AMAZON II short black/red

Dámský dres HAVEN AMAZON II short black/red

599

Zbývá 9 ks

Dámský dres HAVEN AMAZON II short black/red Uzpůsoben pro různé sporty ... cyklistiku (delší zadní část), běh, inline i do fitka. Příjemný materiál, který zajišťuje odvod potu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: XS-XXL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long blue/green

Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long blue/green

649

Zbývá 12 ks

Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long blue/green Uzpůsoben pro různé sporty ... cyklistiku (delší zadní část), běh, inline i do fitka. Příjemný materiál, který zajišťuje odvod potu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: S-3XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long black/red

Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long black/red

649

Zbývá 15 ks

Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long black/red Uzpůsoben pro různé sporty ... cyklistiku (delší zadní část), běh, inline i do fitka. Příjemný materiál, který zajišťuje odvod potu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: S-3XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long black/green

Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long black/green

649

Zbývá 6 ks

Pánský dres HAVEN NAVAHO II Long black/green Uzpůsoben pro různé sporty ... cyklistiku (delší zadní část), běh, inline i do fitka. Příjemný materiál, který zajišťuje odvod potu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: S-3XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Celkem: 234
|< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >|
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.