BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

Cyklodresy, cyklogatě a cyklokraťasy

Slevy a nabídky

Cyklosukně HAVEN Air Wave - Grey

Cyklosukně HAVEN Air Wave - Grey

-250

790 1040

Zbývá 3 ks

Cyklosukně HAVEN Air Wave - Grey Zavinovací systémVnitřní kraťasy s komfortní dámskou vložkouBarvy: blue, grey, pinkVelikosti - XS, S/M, M/L, L/XLMateriálové složení: 95% polyester, 5% teflon Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklosukně HAVEN Air Wave - Blue

Cyklosukně HAVEN Air Wave - Blue

-250

790 1040

Zbývá 3 ks

Cyklosukně HAVEN Air Wave - Blue Zavinovací systémVnitřní kraťasy s komfortní dámskou vložkouBarvy: blue, grey, pinkVelikosti - XS, S/M, M/L, L/XL Materiálové složení: 95% polyester, 5% teflon Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Sukně GONNA CALDA black

Sukně GONNA CALDA black

1290

Zbývá 12 ks

Sukně GONNA CALDA black   Stylová celorozepínací prošívaná sukně s dostatečnou tepelnou izolací výborná ochrana proti studenému větru či zimní počasí Bi-stretch postranní panely, které se skvěle přizpůsobí postavě a opticky zužující boky Postranní zipy pro nastavení ideálního rozparku Barvy: black, black-pink, black-blue Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Sukně GONNA CALDA black/pink

Sukně GONNA CALDA black/pink

1290

Zbývá 12 ks

Sukně GONNA CALDA black/pink Stylová celorozepínací prošívaná sukně s dostatečnou tepelnou izolací výborná ochrana proti studenému větru či zimní počasí Bi-stretch postranní panely, které se skvěle přizpůsobí postavě a opticky zužující boky Postranní zipy pro nastavení ideálního rozparku Barvy: black, black-pink, black-blue Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cylo sukně HAVEN AIR WAVE II blue

Cylo sukně HAVEN AIR WAVE II blue

1290

Zbývá 9 ks

Cylo sukně HAVEN AIR WAVE II blue Sukně navrhnutá speciálně pro cyklistky. Zavinovací systémVnitřní kraťasy s komfortní dámskou vložkou Barvy: black/grey, black/pink, blue, greenVelikosti - S, M/L, XL Materiálové složení: 95% polyester, 5% teflon Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II green

Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II green

1290

Zbývá 9 ks

Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II green Sukně navrhnutá speciálně pro cyklistky. Zavinovací systémVnitřní kraťasy s komfortní dámskou vložkou Barvy: black/grey, black/pink, blue, greenVelikosti - S, M/L, XL Materiálové složení: 95% polyester, 5% teflon Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II black/grey

Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II black/grey

1290

Zbývá 6 ks

Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II black/grey Sukně navrhnutá speciálně pro cyklistky. Zavinovací systémVnitřní kraťasy s komfortní dámskou vložkou Barvy: black/grey, black/pink, blue, greenVelikosti - S, M/L, XL Materiálové složení: 95% polyester, 5% teflon Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II black/pink

Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II black/pink

1290

Zbývá 9 ks

Cyklo sukně HAVEN AIR WAVE II black/pink Sukně navrhnutá speciálně pro cyklistky. Zavinovací systémVnitřní kraťasy s komfortní dámskou vložkou Barvy: black/grey, black/pink, blue, greenVelikosti - S, M/L, XL Materiálové složení: 95% polyester, 5% teflon Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Pánské Cyklokraťasy HAVEN X-trail White- bez cyklovložky

Pánské Cyklokraťasy HAVEN X-trail White- bez…

-500

990 1490

Zbývá 6 ks

Pánské Cyklokraťasy HAVEN X-trail White- bez cyklovložky Teflonová úprava proti vodě a nečistotámPoutko na blikačku...Barvy - black, black/grey, black/whiteVelikosti - XS - XXL (Tabulka velikostí je součástí fotogalerie produktu) Materiálové složení: 95% polyester, 5% teflon Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Vnitřní cyklogatě dámské HAVEN

Vnitřní cyklogatě dámské HAVEN

490

Zbývá 18 ks

Vnitřní cyklogatě dámské HAVEN Vnitřní kalhoty s kvalitní cyklistickou vložkou, určeny jako spodní vrstva volných kraťasů Haven, případně libovolný oděv - vyrobeny z velmi prodyšného a pružného materiálu omezující pocení- silikonové zakončení nohavičekVelikosti: Women - XS - XLMateriálové složení: 90% polyamid, 10% elastan Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Vnitřní cyklogatě pánské HAVEN

Vnitřní cyklogatě pánské HAVEN

490

Zbývá 18 ks

Vnitřní cyklogatě pánské HAVEN Jsou určeny k použití pod libovolný oděvVnitřní kalhoty s kvalitní cyklistickou vložkou, určeny jako spodní vrstva volných kraťasů Haven, případně libovolný oděv- vyrobeny z velmi prodyšného a pružného materiálu omezující pocení- silikonové zakončení nohavičekVelikosti: Men - XS, S, M, L, XL, XXL, XXXLVelikosti: Men - XS - 3XL Women - XS - XXLMateriálové složení: 90% polyamid, 10% elastan Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Pánské Cyklokraťasy HAVEN Singletrail HMS black/red

Pánské Cyklokraťasy HAVEN Singletrail HMS…

1990

Zbývá 18 ks

Pánské Cyklokraťasy HAVEN Singletrail HMS black/red Pánské kraťasy sestávající se z panelů bi-stretch a jednosměrně stretch látky o různých vlastnostech a povrchové úpravě, které zajišťují perfektní usazení na těle. Užší provedení nohavic s možností rozšíření, odvětrávání Samozřejmostí je voděodolná rychleschnoucí úprava jako u ostatních modelů Dodáváno včetně vnitřních odnímatelných cyklokalhot   Video o produktu naleznete zde   Barvy: všechny barevné varianty naleznete zdeVelikosti: S - 3XL Materiálové složení: 90% polyester, 10% elastan Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Celkem: 201
|< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >|
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.