BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

Návleky

Slevy a nabídky

Návleky na boty HAVEN Coldbraker 2.0

Návleky na boty HAVEN Coldbraker 2.0

740

Zbývá 63 ks

Návleky na boty HAVEN Coldbraker 2.0 Zimní drtiče mrazu, vyrobené ze silného neoprenu ... nepromokavé, silně hřejivé. Namáhané oblasti jsme zesílili proti oděru a použili velmi kvalitní zip, který odolá znečištění od bláta, mrazu a zajistí dlouhodobé využití. Spodní strana zajištěna odolným suchým zipem. Velikosti: 34-40, 40-43, 43-47

Otevřít nabídku
Návleky na ruce HAVEN NEO black

Návleky na ruce HAVEN NEO black

359

Zbývá 89 ks

Návleky na ruce HAVEN NEO black Nová koncepce návleků na ruce. Vyrobeno z lycrového materiálu s velice pružným ukončením ve spodní části, abychom se vyhnuli nepříjemnému pocitu škrcení v oblasti zápěstí. Horní část je vybavena pružným páskem s dvojitým silikonovým proužkem. Dodáváme v páru. Návleky na kolena HAVEN NEO black naleznete zde Návleky na nohy HAVEN NEO LONG black naleznete zde Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na kolena HAVEN NEO green- s vnitřním silikonovým páskem

Návleky na kolena HAVEN NEO green- s vnitřním…

-30 %

293 419

Zbývá 47 ks

Návleky na kolena HAVEN NEO green- s vnitřním silikonovým páskem Nová koncepce krátkých nohávek (návleků na kolena). Vyrobeno z lycrového materiálu s velice pružným ukončením ve spodní části, abychom se vyhnuli nepříjemnému pocitu škrcení v oblasti lýtka. Horní část je vybavena pružným páskem s dvojitým silikonovým proužkem. Dodáváme v páru. Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
HAVEN návleky na ruce

HAVEN návleky na ruce

-50

249 299

Zbývá 23 ks

HAVEN návleky na ruce Vynikající ochrana proti chladu i odvod potu do vnější vrstvy, kde se odpařuje. Vnitřní chloupek z vysoce elastického materiálu Tecno se středním kompresním účinkem.Horní okraj je vybaven protiskluzovou pruženkou pro vyšší stabilitu.Reflexní logo pro vyšší bezpečnost. Velikosti:1 (dámská či velmi štíhlá pánská postava)2 (typická štíhlá „cyklo" pánská postava)3 (objemnější pánská postava) Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na ruce HAVEN NEO green

Návleky na ruce HAVEN NEO green

-30 %

251 359

Zbývá 24 ks

Návleky na ruce HAVEN NEO green Nová koncepce návleků na ruce. Vyrobeno z lycrového materiálu s velice pružným ukončením ve spodní části, abychom se vyhnuli nepříjemnému pocitu škrcení v oblasti zápěstí. Horní část je vybavena pružným páskem s dvojitým silikonovým proužkem.   Dodáváme v páru. Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
HAVEN návleky na boty ENDURANCE

HAVEN návleky na boty ENDURANCE

-200

490 690

Zbývá 66 ks

HAVEN návleky na boty ENDURANCE Voděodpudivé a větruodolné návleky na boty ze silnějšího a odolného bi-stretch materiáluna neoprénové bázi s dobrou paropropustností. Návlek chrání nohu proti stékající vodě, dešti a větru. Spodní část je otevřená, spojení zajišťuje velmi odolný vecro zip a dlouhou životnost zajistí hrubší materiál, který dole chrání návlek ze všech stran! Reflexe na zadním zipu i ostatních nápisech Funkční návleky do nepohody, odolné na silnici i pro hrubší zacházení při MTB. Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na boty HAVEN COLDBRAKER

Návleky na boty HAVEN COLDBRAKER

-20 %

472 590

Zbývá 149 ks

Návleky na boty HAVEN COLDBRAKER Vodoodpudivé, větruodolné a zateplenější návleky na boty v porovnání s modelem ENDURANCE. Návleky z odolného bi-stretch materiálu na neoprénové bázi s dobrou paropropustností chrání nohu proti stékající vodě, dešti a větru. Jednoduché a rychlé nasazení díky možnosti kompletního rozepnutí zadní části s velmi odolným suchým zipem. Dlouhou životnost zajistí hrubší materiál, který dole chrání návlek ze všech stran! Funkční návleky do nepohody, odolné na silnici i pro hrubší zacházení při MTB.Reflexní prvky samozřejmostí. Velikosti: 3-6 (37-39) , 6-8 (40-42), 9-12 (43-46) Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na boty HAVEN WATECTOR orange

Návleky na boty HAVEN WATECTOR orange

540

Zbývá 108 ks

Návleky na boty HAVEN WATECTOR orange Voděodpudivé a větruodolné návleky na boty z bi-stetch pružného materiálu s dobrou paropropustností. Svítivé barvy či černá s reflexními prvky pro Vaši dobrou viditelnost. Jednoduché a rychlé nasazení díky možnosti rozepnutí. Všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: 37-40, 40-43, 43-47 Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na boty HAVEN WATECTOR green

Návleky na boty HAVEN WATECTOR green

590

Zbývá 99 ks

Návleky na boty HAVEN WATECTOR green Voděodpudivé a větruodolné návleky na boty z bi-stetch pružného materiálu s dobrou paropropustností. Svítivé barvy či černá s reflexními prvky pro Vaši dobrou viditelnost. Jednoduché a rychlé nasazení díky možnosti rozepnutí. Všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: 37-40, 40-43, 43-47 Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na boty HAVEN WATECTOR black

Návleky na boty HAVEN WATECTOR black

590

Zbývá 458 ks

Návleky na boty HAVEN WATECTOR black Voděodpudivé a větruodolné návleky na boty z bi-stetch pružného materiálu s dobrou paropropustností. Svítivé barvy či černá s reflexními prvky pro Vaši dobrou viditelnost. Jednoduché a rychlé nasazení díky možnosti rozepnutí. Všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: 37-40, 40-43, 43-47 Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER orange

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER orange

590

Zbývá 60 ks

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER orange Membránové návleky s výškou pod kolena z odolného materiálu, určené na trekking, běžky či sněžnice. Návleky zabrání nepříjemnému pronikání sněhu a vlhka, také výborně ochrání před ušpiněním nebo protržení oděvu. Rozepínatelné v přední části, skvěle prodyšné a voděodolné. Stahování vrchního lemu. Kovový fixační háček na tkaničky a nastavitelný pásek pod botu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: junior, S/M, L/XL Sněžnice a nesmeky naleznete zde Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER green

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER green

590

Zbývá 49 ks

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER green Membránové návleky s výškou pod kolena z odolného materiálu, určené na trekking, běžky či sněžnice. Návleky zabrání nepříjemnému pronikání sněhu a vlhka, také výborně ochrání před ušpiněním nebo protržení oděvu. Rozepínatelné v přední části, skvěle prodyšné a voděodolné. Stahování vrchního lemu. Kovový fixační háček na tkaničky a nastavitelný pásek pod botu. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: junior, S/M, L/XL Sněžnice a nesmeky naleznete zde Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Celkem: 22
|< << 1 2 >> >|
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.

Tyto webové stránky používají soubory cookie

Používáme soubory cookie ke zlepšení uživatelského zážitku. Používáním našich webových stránek souhlasíte se všemi soubory cookie v souladu s našimi zásadami používání souborů cookie.
Soubory cookie jsou malé textové soubory, které webové stránky ukládají do vašeho počítače. Webové stránky používají soubory cookie, aby uživatelům umožnily provádět určité funkce. Soubory cookie, které jsou vyžadovány pro správné fungování webových stránek, je možné nastavovat bez Vašeho svolení a používáním našich webových stránek s nimi souhlasíte. Všechny ostatní soubory cookie je nutné schválit. Svůj souhlas s používáním souborů cookie můžete kdykoli změnit na naší stránce Nastavení cookies.

Odmítnout vše Přijmout vše Přizpůsobit volby
Podrobnosti
  • Nezbytně nutné Umožňují základní funkce webových stránek, jako je přihlášení uživatele a správa účtu. Webové stránky nelze bez nezbytně nutných souborů cookie správně používat.
  • Výkonové Používají se ke sledování toho, jak návštěvníci webové stránky používají, jde např. o analytické soubory cookie. Nelze je použít k přímé identifikaci určitého návštěvníka.
  • Pro cílení Používají se k identifikaci návštěvníků mezi různými webovými stránkami, např. obsahovými partnery a bannerovými sítěmi. Tyto soubory cookie mohou společnosti použít k vytvoření profilu zájmů návštěvníků nebo k zobrazování relevantních reklam na jiných webových stránkách.
  • Funkční Používají se k zapamatování informací o návštěvnících webových stránek, např. jazyka, časového pásma, rozšířeného obsahu.
  • Nezařazené Jsou ty, které nepatří do ostatních kategorií.