BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

Slevy a nabídky

Volný dres HAVEN Cubes white - green

Volný dres HAVEN Cubes white - green

-100

499 599

Zbývá 4 ks

Volný dres HAVEN Cubes white - green Dres volného střihu za vynikající cenu, který se perfektně hodí ke kraťasům a kalhotům Cubes.Příjemný materiál, který zajišťuje odvod potu.Změna materiálu a vylepšené odvětrání v namáhaných částech.Spousta velikostí, které sednou jak juniorům tak pořádným chlapům.Barvy: black/cubes, black/green, white/cubes, white/greenVelikosti: S-XXLMateriálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklodres HAVEN Comtess Black/White

Cyklodres HAVEN Comtess Black/White

-300

590 890

Zbývá 9 ks

Cyklodres HAVEN Comtess Black/White V zádní části kapsy se zipemReflexní prvkyBarvy: black, red, blueVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklodres HAVEN Comtess Blue/White

Cyklodres HAVEN Comtess Blue/White

-300

590 890

Zbývá 12 ks

Cyklodres HAVEN Comtess Blue/White V zádní části kapsy se zipemReflexní prvkyBarvy: black, red, blueVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklodres HAVEN Comtess Red/White

Cyklodres HAVEN Comtess Red/White

-300

590 890

Zbývá 12 ks

Cyklodres HAVEN Comtess Red/White V zádní části kapsy se zipemReflexní prvkyBarvy: black, red, blueVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklodres HAVEN  Infinity   Men Black

Cyklodres HAVEN Infinity Men Black

-200

590 790

Zbývá 9 ks

Cyklodres HAVEN Infinity Men Black V zadní části reflexní prvky3 kapsičky na zádech, jedna kapsa je na zipBarvy: black, red, blueVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Cyklodres HAVEN Infinity  Men Grey

Cyklodres HAVEN Infinity Men Grey

-200

590 790

Zbývá 9 ks

Cyklodres HAVEN Infinity Men Grey V zadní části reflexní prvky3 kapsičky na zádech, jedna kapsa je na zipBarvy: black, red, blueVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 100% polyester Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Triko HAVEN Cassiopea - Blue/White

Triko HAVEN Cassiopea - Blue/White

-50

340 390

Zbývá 12 ks

Triko HAVEN Cassiopea - Blue/White S kapucí z nemačkavého materiáluS příjemným vnitřním chloupkemBarvy: black/white, black/green, blue/white, white/pinkVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 77% bavlna, 15% viskoza, 8% lycra Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Triko HAVEN Cassiopea - White/Pink

Triko HAVEN Cassiopea - White/Pink

-50

340 390

Zbývá 15 ks

Triko HAVEN Cassiopea - White/Pink S kapucí z nemačkavého materiáluS příjemným vnitřním chloupkemBarvy: black/white, black/green, blue/white, white/pinkVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 77% bavlna, 15% viskoza, 8% lycra Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Triko HAVEN Cassiopea - Black/Green

Triko HAVEN Cassiopea - Black/Green

-50

340 390

Zbývá 12 ks

Triko HAVEN Cassiopea - Black/Green S kapucí z nemačkavého materiáluS příjemným vnitřním chloupkemBarvy: black/white, black/green, blue/white, white/pinkVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 77% bavlna, 15% viskoza, 8% lycra Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Triko HAVEN Cassiopea - Black/White

Triko HAVEN Cassiopea - Black/White

-50

340 390

Zbývá 9 ks

Triko HAVEN Cassiopea - Black/White S kapucí z nemačkavého materiáluS příjemným vnitřním chloupkemBarvy: black/white, black/green, blue/white, white/pinkVelikosti: XS - XL Materiálové složení: 77% bavlna, 15% viskoza, 8% lycra Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Celkem: 136
|< << 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >|
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.