BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

Přidání nabídky

Vložení Vašich nabídek je ZDARMA a platíte pouze za reálné objednávky na základě provizního systému. To jak je počítána provize si můžete vyzkoušet pomocí kalkulátoru provize, který je dostupný po registraci.

Rychlé přidání

Lze učinit jednoduchým zadáním URL adresy na konkrétní nabídku, odkud přebereme její obsah (text i obrázky). Případně na adresu, kde se zobrazují např. Vaše slevy, odkud je budeme pravidelně přebírat na BIKEMAT. K tomu stačí přidat do popisu nabídky další parametry, které můžete vidět zde u přehledu pro podrobné přidání.

Podrobné přidání

Základní parametry

Název (měl by být atraktivní a snadno pochopitelný), krátký popis (je zobrazen ve výpise nabídek), zobrazovat od (datum od kdy se zobrazí odsouhlasená nabídka), zobrazovat do (do kdy se bude zobrazovat + se zobrazí motivační odpočet u nabídky), detailní popis (zobrazen v detailu nabídky), kategorie a případná lokalita.

Parametry variant

Každá nabídka může mít několik variant (velikosti, barvy, nebo různé další kombinace). U každé varianty může být zadána jak maloobchodní cena B2C, tak i velkoobchodní B2B cena (která se zobrazí pouze registrovaným obchodníkům). Ceny mohou být uvedeny jak v korunách, tak i v EUR.

Název, sazba DPH, původní cena s DPH, sleva (uvedena konkrétní částkou nebo procenty), množství (které se odpočítává tím jak jsou položky objednávány), detailní popis (pokud nestačí název), zobrazit od - do (i samostatná varianta může být termínově omezena).

Doručení a platba

Je možné zadat více možností doručení a platby, případně stačí uvést místo kam má zákazník přijít pro nabídku. U každé nabídky pak lze vybrat, které doručení jsou pro ní aktivní.
Doručení (balík poštou, přepravní službou, vyzvednutí na prodejně...), platba (dobírka, dopředu převodem, záloha 50% převodem, osobně na prodejně - možno platit kartou...), cena dopravy.

Obrázky

K nabídce lze nahrát obrázky, ten který je první bude úvodním obrázkem ve výpise. Případně lze v editaci obrázků zadat který bude náhledový a krom toho lze měnit pořadí a přidat popisky.

Uložení a zažádání o spuštění

Posledním krokem je odsouhlasení obchodních podmínek a uložení nabídky, které zároveň odešle nabídku ke kontrole administrátorem, který odsouhlasí její spuštění.

Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.