BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

HAVEN

Návleky na ruce HAVEN NEO green

Návleky na ruce HAVEN NEO green

-30 %

251 359

Zbývá 27 ks

Návleky na ruce HAVEN NEO green Dodáváme v páru. Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na ruce HAVEN NEO black

Návleky na ruce HAVEN NEO black

359

Zbývá 89 ks

Návleky na ruce HAVEN NEO black Dodáváme v páru. Návleky na kolena HAVEN NEO black naleznete zde Návleky na nohy HAVEN NEO LONG black naleznete zde Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na kolena HAVEN NEO green- s vnitřním silikonovým páskem

Návleky na kolena HAVEN NEO green- s vnitřním…

-30 %

293 419

Zbývá 47 ks

Návleky na kolena HAVEN NEO green- s vnitřním silikonovým páskem Dodáváme v páru. Velikosti: S, M, L, XL Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
HAVEN návleky na ruce

HAVEN návleky na ruce

-50

249 299

Zbývá 23 ks

HAVEN návleky na ruce Vnitřní chloupek z vysoce elastického materiálu Tecno se středním kompresním účinkem.Horní okraj je vybaven protiskluzovou pruženkou pro vyšší stabilitu.Reflexní logo pro vyšší bezpečnost. Velikosti:1 (dámská či velmi štíhlá pánská postava)2 (typická štíhlá „cyklo" pánská postava)3 (objemnější pánská postava) Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
HAVEN návleky na boty ENDURANCE

HAVEN návleky na boty ENDURANCE

-200

490 690

Zbývá 66 ks

HAVEN návleky na boty ENDURANCE Návlek chrání nohu proti stékající vodě, dešti a větru. Spodní část je otevřená, spojení zajišťuje velmi odolný vecro zip a dlouhou životnost zajistí hrubší materiál, který dole chrání návlek ze všech stran! Reflexe na zadním zipu i ostatních nápisech Funkční návleky do nepohody, odolné na silnici i pro hrubší zacházení při MTB. Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na boty HAVEN COLDBRAKER

Návleky na boty HAVEN COLDBRAKER

-20 %

472 590

Zbývá 149 ks

Návleky na boty HAVEN COLDBRAKER Velikosti: 3-6 (37-39) , 6-8 (40-42), 9-12 (43-46) Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na boty HAVEN WATECTOR orange

Návleky na boty HAVEN WATECTOR orange

540

Zbývá 108 ks

Návleky na boty HAVEN WATECTOR orange Voděodpudivé a větruodolné návleky na boty z bi-stetch pružného materiálu s dobrou paropropustností. Svítivé barvy či černá s reflexními prvky pro Vaši dobrou viditelnost. Jednoduché a rychlé nasazení díky možnosti rozepnutí. Všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: 37-40, 40-43, 43-47 Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na boty HAVEN WATECTOR green

Návleky na boty HAVEN WATECTOR green

590

Zbývá 99 ks

Návleky na boty HAVEN WATECTOR green Voděodpudivé a větruodolné návleky na boty z bi-stetch pružného materiálu s dobrou paropropustností. Svítivé barvy či černá s reflexními prvky pro Vaši dobrou viditelnost. Jednoduché a rychlé nasazení díky možnosti rozepnutí. Všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: 37-40, 40-43, 43-47 Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Návleky na boty HAVEN WATECTOR black

Návleky na boty HAVEN WATECTOR black

590

Zbývá 458 ks

Návleky na boty HAVEN WATECTOR black Voděodpudivé a větruodolné návleky na boty z bi-stetch pružného materiálu s dobrou paropropustností. Svítivé barvy či černá s reflexními prvky pro Vaši dobrou viditelnost. Jednoduché a rychlé nasazení díky možnosti rozepnutí. Všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: 37-40, 40-43, 43-47 Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER green

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER green

590

Zbývá 73 ks

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER green Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: junior, S/M, L/XL Sněžnice a nesmeky naleznete zde Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER orange

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER orange

590

Zbývá 70 ks

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER orange Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: junior, S/M, L/XL Sněžnice a nesmeky naleznete zde Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER BLACK

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER BLACK

590

Zbývá 643 ks

Zimní návleky na kalhoty HAVEN ICEBRAKER BLACK Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: junior, S/M, L/XL Sněžnice a nesmeky naleznete zde Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Celkem: 21
|< << 1 2 >> >|
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.