BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

HAVEN

Přilba HAVEN IXON green/blue

Přilba HAVEN IXON green/blue

1240

Zbývá 9 ks

Přilba HAVEN IXON green/blue Přilba HAVEN IXON green/blue

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN IXON blue

Přilba HAVEN IXON blue

1240

Zbývá 9 ks

Přilba HAVEN IXON blue Přilba HAVEN IXON blue

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN IXON black/red

Přilba HAVEN IXON black/red

1240

Zbývá 9 ks

Přilba HAVEN IXON black/red K přilbě možné dokoupit nepromokavý kryt

Otevřít nabídku
Vycpávky do cyklistické přilby HAVEN vcelku

Vycpávky do cyklistické přilby HAVEN vcelku

249

Zbývá 3 ks

Vycpávky do cyklistické přilby HAVEN vcelku Náhradní vycpávky do cyklistických přileb Haven vcelku jsou pratelné.Při objednávce specifikujte do poznámky typ helmy pro kterou vycpávku požadujete.

Otevřít nabídku
Vycpávky do cyklistické přilby HAVEN dělené

Vycpávky do cyklistické přilby HAVEN dělené

149

Zbývá 3 ks

Vycpávky do cyklistické přilby HAVEN dělené Náhradní vycpávky do cyklistických přileb Haven dělené, při objednávce specifikujte do poznámky typ helmy pro kterou vycpávku požadujete.

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN VISION FUTURE fluo

Přilba HAVEN VISION FUTURE fluo

2290

Zbývá 6 ks

Přilba HAVEN VISION FUTURE fluo Revoluční přilba s integrovanými odklápěcími brýlemi/štítem v zrcadlovém provedení. Díky zvýšené bezpečnosti vhodné i pro e-bike a městská kola. Další použití ... pro triatlon, časovku. Velké množství reflexních prvků Obrovskou výhodou této přilby je stahovací mechanismus, který zajistí perfektní obepnutí kolem hlavy, ale je nastavitelný i výškově, takže se přizpůsobí 99% lidí. Přilba pak sedí s naprostou jistotou. Pokud nastavíte zadní mechanismus do nejnižší polohy, obepne hlavu až v týlu a během případného pádu minimalizuje možnost protočení a tím pádem i nedostatečné ochrany! Barvy: black, fluo Velikosti: S/M, L/XL

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN VISION FUTURE black

Přilba HAVEN VISION FUTURE black

2290

Zbývá 6 ks

Přilba HAVEN VISION FUTURE black Revoluční přilba s integrovanými odklápěcími brýlemi/štítem v zrcadlovém provedení. Díky zvýšené bezpečnosti vhodné i pro e-bike a městská kola. Další použití ... pro triatlon, časovku. Velké množství reflexních prvků Obrovskou výhodou této přilby je stahovací mechanismus, který zajistí perfektní obepnutí kolem hlavy, ale je nastavitelný i výškově, takže se přizpůsobí 99% lidí. Přilba pak sedí s naprostou jistotou. Pokud nastavíte zadní mechanismus do nejnižší polohy, obepne hlavu až v týlu a během případného pádu minimalizuje možnost protočení a tím pádem i nedostatečné ochrany! Barvy: black, fluo Velikosti: S/M, L/XL

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN TOLTEC II white

Přilba HAVEN TOLTEC II white

2290

Zbývá 6 ks

Přilba HAVEN TOLTEC II white Váha: 190g (S/M), 220g (L/XL)Velikosti: S/M, L/XLBarvy: black/red, orange, green/blue, pink, blue/orange, white, black/greenVšechny barevné kombinace přileb Toltec a Toltec II si můžete sami upravit do Vaší oblíbené barevné kombinace díky dodávaným CUSTOM PART DÍLŮM a mít tak jedinečný kousek, který nikdo jiný nemá!Výměnou těchto originálních dílů za jinou barvu máte samozřejmě uchovánu plnou záruku. Jejich výměna je jednoduchá a zvládne ji průměrně technicky nadaný jedinec.   Video o produktu naleznete zde K přilbě je možné dokoupit: - nepromokavý kryt- svítící upínací mechanismus- barevné náhradní díly (CUSTOM PART DÍLY)

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN TOLTEC II pink

Přilba HAVEN TOLTEC II pink

2290

Zbývá 6 ks

Přilba HAVEN TOLTEC II pink Váha: 190g (S/M), 220g (L/XL)Velikosti: S/M, L/XLBarvy: black/red, orange, green/blue, pink, blue/orange, white, black/greenVšechny barevné kombinace přileb Toltec a Toltec II si můžete sami upravit do Vaší oblíbené barevné kombinace díky dodávaným CUSTOM PART DÍLŮM a mít tak jedinečný kousek, který nikdo jiný nemá!Výměnou těchto originálních dílů za jinou barvu máte samozřejmě uchovánu plnou záruku. Jejich výměna je jednoduchá a zvládne ji průměrně technicky nadaný jedinec.K přilbě je možné dokoupit: - nepromokavý kryt- svítící upínací mechanismus- barevné náhradní díly   Barva této přilby je reflexní. Po čase může dojít k zesvětlení této barvy, prosím berte toto oznámení v potaz.

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN TOLTEC II orange

Přilba HAVEN TOLTEC II orange

2290

Zbývá 12 ks

Přilba HAVEN TOLTEC II orange Váha: 190g (S/M), 220g (L/XL)Velikosti: S/M, L/XL Barvy: black/red, orange, green/blue, pink, blue/orange, white, black/greenVšechny barevné kombinace přileb Toltec a Toltec II si můžete sami upravit do Vaší oblíbené barevné kombinace díky dodávaným CUSTOM PART DÍLŮM a mít tak jedinečný kousek, který nikdo jiný nemá!Výměnou těchto originálních dílů za jinou barvu máte samozřejmě uchovánu plnou záruku. Jejich výměna je jednoduchá a zvládne ji průměrně technicky nadaný jedinec.   Video o produktu naleznete zde K přilbě je možné dokoupit:- nepromokavý kryt- svítící upínací mechanismus- barevné náhradní dílyBarva této přilby je reflexní. Po čase může dojít k zesvětlení této barvy, prosím berte toto oznámení v potaz.

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN TOLTEC II green/blue

Přilba HAVEN TOLTEC II green/blue

2290

Zbývá 12 ks

Přilba HAVEN TOLTEC II green/blue Váha: 190g (S/M), 220g (L/XL) Velikosti: S/M, L/XL Barvy: black/red, orange, green/blue, pink, blue/orange, white, black/greenVšechny barevné kombinace přileb Toltec a Toltec II si můžete sami upravit do Vaší oblíbené barevné kombinace díky dodávaným CUSTOM PART DÍLŮM a mít tak jedinečný kousek, který nikdo jiný nemá!Výměnou těchto originálních dílů za jinou barvu máte samozřejmě uchovánu plnou záruku. Jejich výměna je jednoduchá a zvládne ji průměrně technicky nadaný jedinec.   Video o produktu naleznete zde   K přilbě je možné dokoupit: - nepromokavý kryt- svítící upínací mechanismus- barevné náhradní díly   Barva této přilby je reflexní. Po čase může dojít k zesvětlení této barvy, prosím berte toto oznámení v potaz.

Otevřít nabídku
Přilba HAVEN TOLTEC II green/black

Přilba HAVEN TOLTEC II green/black

2290

Zbývá 6 ks

Přilba HAVEN TOLTEC II green/black Váha: 190g (S/M), 220g (L/XL)Velikosti: S/M, L/XLBarvy: black/red, orange, green/blue, pink, blue/orange, white, black/greenVšechny barevné kombinace přileb Toltec a Toltec II si můžete sami upravit do Vaší oblíbené barevné kombinace díky dodávaným CUSTOM PART DÍLŮM a mít tak jedinečný kousek, který nikdo jiný nemá!Výměnou těchto originálních dílů za jinou barvu máte samozřejmě uchovánu plnou záruku. Jejich výměna je jednoduchá a zvládne ji průměrně technicky nadaný jedinec.   Video o produktu naleznete zde   K přilbě je možné dokoupit: - nepromokavý kryt- svítící upínací mechanismus- barevné náhradní díly (CUSTOM PART DÍLY)Barva této přilby je reflexní. Po čase může dojít k zesvětlení této barvy, prosím berte toto oznámení v potaz.

Otevřít nabídku
Celkem: 109
|< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >|
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.