BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje

Mazání, oleje, čištění

Slevy a nabídky

X-Sauce olej WATTS LUBE 500ml

X-Sauce olej WATTS LUBE 500ml

940

Zbývá 96 ks

X-Sauce olej WATTS LUBE 500ml Revoluční olej na řetěz, který kombinuje výhody oleje a vazelíny. Jedná se o gelový přípravek, který výborně penetruje i do malých skulinek jako olej, ale přitom má dlouhodobé účinky tak jako vazelína. Funguje skvěle v suchu i v deštivých podmínkách. Olej byl původně vyvíjen jako olej pro elektrokola, proto dlouhodobý životní cyklus olej, ale testováním se zjistila perfektní funkčnost pro všechna (i závodní!) kola. Olej má vysoký obsah aditiv, hlavně fluoru, který extrémně snižuje tření! Oproti olejům do mokra, nezanechává černý film na řetězu a řetěz není tolik lepivý.Aplikace se může provést kdykoliv, i těsně před použitím. Díky gelové bázi zajištuje opravdu dlouhodobou  lubrikaci. Balení: 500ml

Otevřít nabídku
X-Sauce olej WATTS LUBE 125ml

X-Sauce olej WATTS LUBE 125ml

289

Zbývá 158 ks

X-Sauce olej WATTS LUBE 125ml Revoluční olej na řetěz, který kombinuje výhody oleje a vazelíny. Jedná se o gelový přípravek, který výborně penetruje i do malých skulinek jako olej, ale přitom má dlouhodobé účinky tak jako vazelína. Funguje skvěle v suchu i v deštivých podmínkách. Olej byl původně vyvíjen jako olej pro elektrokola, proto dlouhodobý životní cyklus olej, ale testováním se zjistila perfektní funkčnost pro všechna (i závodní!) kola. Olej má vysoký obsah aditiv, hlavně fluoru, který extrémně snižuje tření! Oproti olejům do mokra, nezanechává černý film na řetězu a řetěz není tolik lepivý.Aplikace se může provést kdykoliv, i těsně před použitím. Díky gelové bázi zajištuje opravdu dlouhodobou  lubrikaci. Balení: 125ml

Otevřít nabídku
X-Sauce mazivo Smooth Seal Lube

X-Sauce mazivo Smooth Seal Lube

159

Zbývá 224 ks

X-Sauce mazivo Smooth Seal Lube     Jedná se o vyjímečné a opravdu skvěle fungující inertní mazivo určené pro mazání vidlic, tlumičů a teleskopických sedlovek. Mazivo je navrženo tak, aby neovlivňovalo gumu samotného těsnění, s velmi nízkým povrchovým napětím a viskozitou pro výjimečnou penetraci. Výhodou je vysoká rychlost odpařování, aby se zabránilo zanechání zbytků maziva na povrchu. Zbytky maziva, přitahují nečistoty. Má vysoce hydrofobní voduodpudivé vlastnosti, tudíž zajišťuje vodunepřilnavou povrchovou úpravu. Naneste pouze několik kapek kolem těsnění vidlice, tlumiče nebo sedlovky. Výrazně zvýší výkon odpružení. Vyzkoušejte jej a uvidíte rozdíl ve funkci Vašeho odpružení!

Otevřít nabídku
X-SAUCE BIKE CLEANER 5l

X-SAUCE BIKE CLEANER 5l

849

Zbývá 12 ks

X-SAUCE BIKE CLEANER 5l - čistič a odmašťovač X-Sauce byl vytvořen s ohledem na ty nejjemnější části kola, kde je třeba chránit jemnější gumu a eloxované část- upravené pH výrobku nekoroduje hliník, eloxované povrchy ani gumové díly- použitelné na suché i mokré povrchy- po vysušení antistaticky odpuzuje prach!- ideální pro kola, ale můžete dokonce použít i na boty!   Objem 5l (možno zakoupit i v balení 900ml)

Otevřít nabídku
X-SAUCE BIKE CLEANER 900ml

X-SAUCE BIKE CLEANER 900ml

249

Zbývá 3 ks

X-SAUCE BIKE CLEANER 900ml - čistič a odmašťovač X-Sauce byl vytvořen s ohledem na ty nejjemnější části kola, kde je třeba chránit jemnější gumu a eloxované část- upravené pH výrobku nekoroduje hliník, eloxované povrchy ani gumové díly- použitelné na suché i mokré povrchy- po vysušení antistaticky odpuzuje prach!- ideální pro kola, ale můžete dokonce použít i na boty!   Objem: 900ml (možno objednat i v balení 5l)

Otevřít nabídku
X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 30ml

X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 30ml

129

Zbývá 11 ks

X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 30ml Revoluční olej. Prověřený španělský olej vhodný do suchých i mokrých podmínek! Jeden olej na vše! POZOR: pokud chcete docílit zásadní výhody tohoto oleje, dodržte níže uvedený postup! Jednoduše mažte řetěz vždy do ukončení vyjíždky, nikoliv pár minut před jízdou. Základem je kvalitní olej s vysokým obsahem PTFE pro maximální snížení tření a chemickém složení, které nám výrobce nechce prozradit. Druhou důležitou složkou je velké množství obsaženého vosku, který vytvoří film, pod který se nedostanou nečistoty a voda. Tím pádem je olej delší dobu fuknční a je možné jej použít i do tak kontrastních podmínek jako je sucho/mokro. --------------- Důležité upozornění a návod k použití: 1. Očistěte řetězec od jakéhokoli předchozího maziva. Pro tento účel použijte odmašťovadla, vyhýbejte se benzínu a hl. nafty, protože zanechává stopy mastnoty. Před aplikací nechte zcela uschnout.2. Poprvé, kdy je řetězec mazán X-Sauce EcoLube, je vhodné velkoryse aplikovat mazivo tak, aby vosk dobře pronikl mezi hlavně mezi všechny nýty řetězu. Namažte jej všude silnější vrstvou. Po čase se na povrchu řetězu vytvoří viditelná bílá vrstvička, povlak. Tuto neodstraňujte, nestírejte! Nechte zaschnout úplně.3. Při návratu z vyjíždky očistěte řetězec suchým hadříkem, abyste odstranili prach a nečistoty, které může mít řetězec. Opět namazat a nechat uschnout; řetězec bude připraven pro další výjezd. 4. Po dvou mazáních je řetěz maximálně chráněn proti nečistotám a je maximálně využit potenciál oleje. Upozornění: 1.Nemíchejte s jinými oleji. Olej se rozpustí a zničí vrstvu vytvořeného suchého vosku. Pak musíte vše znovu vyčistit a vosk od začátku nanášet.2. Neaplikujte X-Sauce EcoLube těsně před jízdou na kole. Jak je uvedeno v bodě 3, je lepší mazat předcházející den tak, aby řetězec byl zcela suchý v okamžiku, kdy vyjedete. Pokud vyjedete s mokrým mazivem, přilákáte na řetěz stejnou nečistotu jako normální olejové mazivo a jeho životnost bude kratší.

Otevřít nabídku
X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 500ml

X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 500ml

849

Zbývá 7 ks

X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 500ml Revoluční olej. Prověřený španělský olej vhodný do suchých i mokrých podmínek! Jeden olej na vše! POZOR: pokud chcete docílit zásadní výhody tohoto oleje, dodržte níže uvedený postup! Jednoduše mažte řetěz vždy do ukončení vyjíždky, nikoliv pár minut před jízdou. Základem je kvalitní olej s vysokým obsahem PTFE pro maximální snížení tření a chemickém složení, které nám výrobce nechce prozradit. Druhou důležitou složkou je velké množství obsaženého vosku, který vytvoří film, pod který se nedostanou nečistoty a voda. Tím pádem je olej delší dobu fuknční a je možné jej použít i do tak kontrastních podmínek jako je sucho/mokro. --------------- Důležité upozornění a návod k použití: 1. Očistěte řetězec od jakéhokoli předchozího maziva. Pro tento účel použijte odmašťovadla, vyhýbejte se benzínu a hl. nafty, protože zanechává stopy mastnoty. Před aplikací nechte zcela uschnout.2. Poprvé, kdy je řetězec mazán X-Sauce EcoLube, je vhodné velkoryse aplikovat mazivo tak, aby vosk dobře pronikl mezi hlavně mezi všechny nýty řetězu. Namažte jej všude silnější vrstvou. Po čase se na povrchu řetězu vytvoří viditelná bílá vrstvička, povlak. Tuto neodstraňujte, nestírejte! Nechte zaschnout úplně.3. Při návratu z vyjíždky očistěte řetězec suchým hadříkem, abyste odstranili prach a nečistoty, které může mít řetězec. Opět namazat a nechat uschnout; řetězec bude připraven pro další výjezd. 4. Po dvou mazáních je řetěz maximálně chráněn proti nečistotám a je maximálně využit potenciál oleje. Upozornění:1.Nemíchejte s jinými oleji. Olej se rozpustí a zničí vrstvu vytvořeného suchého vosku. Pak musíte vše znovu vyčistit a vosk od začátku nanášet.2. Neaplikujte X-Sauce EcoLube těsně před jízdou na kole. Jak je uvedeno v bodě 3, je lepší mazat předcházející den tak, aby řetězec byl zcela suchý v okamžiku, kdy vyjedete. Pokud vyjedete s mokrým mazivem, přilákáte na řetěz stejnou nečistotu jako normální olejové mazivo a jeho životnost bude kratší.

Otevřít nabídku
Náhradní aerosol pro čističku Barbieri TORNADO

Náhradní aerosol pro čističku Barbieri TORNADO

159

Zbývá 117 ks

Náhradní aerosol pro čističku Barbieri TORNADO Náhradní aerosol pro čističku řetězu Tornado. Obsahuje čistící látky, které zároveň nevysušují řetěz a brzy vyprchají, takže je možno ihned po vyčištění řetěz namazat olejem. Čistící látky se brzy odpaří.

Otevřít nabídku
Čistička řetězu Barbieri Tornado s aerosolem

Čistička řetězu Barbieri Tornado s aerosolem

-30 %

349 499

Zbývá 29 ks

Čistička řetězu Barbieri Tornado s aerosolem Tuhle čističku řetězu si zamilujete! Žádné špinavé ruce, jednoduchá manipulace, minimální odpad, vyčištěno za 20 sekund. Pak stačí řetěz otřít hadrem a hotovo! Čistička řetězu Barbieri Tornado s aerosolem   patentovaná revoluční čistička na řetěz, žádné špinavé ruce, žádný přebytečný maz stékající po řetězu ve vaší dílně rychlé a efektivní použítí obsahuje aerosolový sprej 150 ml o maximální očistu se starají dva rotační kartáče a boční pračka Cena: 449,- Možno zakoupit se slevou 30% jako 2. jakost (poteklé balení viz fotografie)   Náhradní aerosol pro čističku Barbieri TORNADO Náhradní aerosol pro čističku řetězu Tornado 150ml Cena: 159,-

Otevřít nabídku
X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 125ml

X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 125ml

249

Zbývá 1 ks

X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 125ml Revoluční olej. Prověřený španělský olej vhodný do suchých i mokrých podmínek! Jeden olej na vše! POZOR: pokud chcete docílit zásadní výhody tohoto oleje, dodržte níže uvedený postup! Jednoduše mažte řetěz vždy do ukončení vyjíždky, nikoliv pár minut před jízdou. Základem je kvalitní olej s vysokým obsahem PTFE pro maximální snížení tření a chemickém složení, které nám výrobce nechce prozradit. Druhou důležitou složkou je velké množství obsaženého vosku, který vytvoří film, pod který se nedostanou nečistoty a voda. Tím pádem je olej delší dobu fuknční a je možné jej použít i do tak kontrastních podmínek jako je sucho/mokro. --------------- Důležité upozornění a návod k použití: 1. Očistěte řetězec od jakéhokoli předchozího maziva. Pro tento účel použijte odmašťovadla, vyhýbejte se benzínu a hl. nafty, protože zanechává stopy mastnoty. Před aplikací nechte zcela uschnout.2. Poprvé, kdy je řetězec mazán X-Sauce EcoLube, je vhodné velkoryse aplikovat mazivo tak, aby vosk dobře pronikl mezi hlavně mezi všechny nýty řetězu. Namažte jej všude silnější vrstvou. Po čase se na povrchu řetězu vytvoří viditelná bílá vrstvička, povlak. Tuto neodstraňujte, nestírejte! Nechte zaschnout úplně.3. Při návratu z vyjíždky očistěte řetězec suchým hadříkem, abyste odstranili prach a nečistoty, které může mít řetězec. Opět namazat a nechat uschnout; řetězec bude připraven pro další výjezd. 4. Po dvou mazáních je řetěz maximálně chráněn proti nečistotám a je maximálně využit potenciál oleje. Upozornění:1.Nemíchejte s jinými oleji. Olej se rozpustí a zničí vrstvu vytvořeného suchého vosku. Pak musíte vše znovu vyčistit a vosk od začátku nanášet.2. Neaplikujte X-Sauce EcoLube těsně před jízdou na kole. Jak je uvedeno v bodě 3, je lepší mazat předcházející den tak, aby řetězec byl zcela suchý v okamžiku, kdy vyjedete. Pokud vyjedete s mokrým mazivem, přilákáte na řetěz stejnou nečistotu jako normální olejové mazivo a jeho životnost bude kratší.

Otevřít nabídku
Celkem: 10
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.

Tyto webové stránky používají soubory cookie

Používáme soubory cookie ke zlepšení uživatelského zážitku. Používáním našich webových stránek souhlasíte se všemi soubory cookie v souladu s našimi zásadami používání souborů cookie.
Soubory cookie jsou malé textové soubory, které webové stránky ukládají do vašeho počítače. Webové stránky používají soubory cookie, aby uživatelům umožnily provádět určité funkce. Soubory cookie, které jsou vyžadovány pro správné fungování webových stránek, je možné nastavovat bez Vašeho svolení a používáním našich webových stránek s nimi souhlasíte. Všechny ostatní soubory cookie je nutné schválit. Svůj souhlas s používáním souborů cookie můžete kdykoli změnit na naší stránce Nastavení cookies.

Odmítnout vše Přijmout vše Přizpůsobit volby
Podrobnosti
  • Nezbytně nutné Umožňují základní funkce webových stránek, jako je přihlášení uživatele a správa účtu. Webové stránky nelze bez nezbytně nutných souborů cookie správně používat.
  • Výkonové Používají se ke sledování toho, jak návštěvníci webové stránky používají, jde např. o analytické soubory cookie. Nelze je použít k přímé identifikaci určitého návštěvníka.
  • Pro cílení Používají se k identifikaci návštěvníků mezi různými webovými stránkami, např. obsahovými partnery a bannerovými sítěmi. Tyto soubory cookie mohou společnosti použít k vytvoření profilu zájmů návštěvníků nebo k zobrazování relevantních reklam na jiných webových stránkách.
  • Funkční Používají se k zapamatování informací o návštěvnících webových stránek, např. jazyka, časového pásma, rozšířeného obsahu.
  • Nezařazené Jsou ty, které nepatří do ostatních kategorií.