BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje
HAVEN | Bundy, vesty, pláštěnky

Bunda HAVEN RAINSHIELD green/blue

Bunda HAVEN RAINSHIELD green/blue

Možno zakoupit také ve 2.jakosti - jedná se bundičky, které mají drobnou vadu z výroby - materiál je trochu zašpiněný (drobné šmouhy)

 

Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde
Velikosti: XS - XXXL

Materiálové složení: 100% polyester

Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.
Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Další slevy od HAVEN

Ponožky HAVEN Polartis black/pink

Ponožky HAVEN Polartis black/pink

359

Zbývá 60 ks

Ponožky HAVEN Polartis black/pink Ponožky vyrobené z nejkvalitnější MERINO vlny s maximálním důrazem na tepelný komfort a sucho. Všechny barevné varianty naleznete zde

Otevřít nabídku
Ponožky HAVEN Polartis black

Ponožky HAVEN Polartis black

359

Zbývá 42 ks

Ponožky HAVEN Polartis black Ponožky vyrobené z nejkvalitnější MERINO vlny s maximálním důrazem na tepelný komfort a sucho. Všechny barevné varianty naleznete zde

Otevřít nabídku
Čelenka HAVEN Crazy green

Čelenka HAVEN Crazy green

229

Zbývá 45 ks

Čelenka HAVEN Crazy green Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Čelenka HAVEN Crazy black

Čelenka HAVEN Crazy black

229

Zbývá 42 ks

Čelenka HAVEN Crazy black Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Čelenka HAVEN Crazy orange

Čelenka HAVEN Crazy orange

229

Zbývá 25 ks

Čelenka HAVEN Crazy orange Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.