BIKEMAT.cz cyklo slevy, výprodeje
HAVEN | Duše, pásky, bezdušové sady, tmely

MTB Duše Joe´s 29x1,90-2,35 Auto

MTB Duše Joe´s 29x1,90-2,35 Auto

Díky této duši dojedete bez problémů k cíli i v případě defektu.
Tmel okamžitě zalepí díru až do rozměrů cca 3mm.

Další slevy od HAVEN

Dětské kraťasy HAVEN TeenAge orange

Dětské kraťasy HAVEN TeenAge orange

1290

Zbývá 121 ks

Dětské kraťasy HAVEN TeenAge orange Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.

Otevřít nabídku

X-SAUCE BIKE CLEANER 5l

849

Zbývá 12 ks

X-SAUCE BIKE CLEANER 5l - čistič a odmašťovač X-Sauce byl vytvořen s ohledem na ty nejjemnější části kola, kde je třeba chránit jemnější gumu a eloxované část- upravené pH výrobku nekoroduje hliník, eloxované povrchy ani gumové díly- použitelné na suché i mokré povrchy- po vysušení antistaticky odpuzuje prach!- ideální pro kola, ale můžete dokonce použít i na boty!   Objem 5l (možno zakoupit i v balení 900ml)

Otevřít nabídku
Dres HAVEN SINGLETRAIL women black/blue

Dres HAVEN SINGLETRAIL women black/blue

1240

Zbývá 85 ks

Dres HAVEN SINGLETRAIL women black/blue Dlouho očekávané dresy Singletrail v pánském, dámském a dětském střihu ve 3 respektive 4 barevných variantách. Kvalitní, jemný a na těle příjemný funkční materiál. Díky své jemnosti je méně odolný mechanickému poškození. Například používáním batohu atd. Výborně padnoucí střih a spousta detailů pro váš komfort při jízdě. Reflexní prvky. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: XS-3XL Kompletní kolekci SINGLETRAIL (kraťasy, kalhoty, helmy) naleznete zde     Materiál: 100% polyester   Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.  

Otevřít nabídku
Dres HAVEN Singletrail men black/blue

Dres HAVEN Singletrail men black/blue

1240

Zbývá 119 ks

Dres HAVEN Singletrail men black/blue Dlouho očekávané dresy Singletrail v pánském, dámském a dětském střihu ve 3 respektive 4 barevných variantách. Kvalitní, jemný a na těle příjemný funkční materiál. Díky své jemnosti je méně odolný mechanickému poškození. Například používáním batohu atd. Výborně padnoucí střih a spousta detailů pro váš komfort při jízdě. Reflexní prvky. Barvy: všechny barevné varianty naleznete zde Velikosti: S-3XL Kompletní kolekci SINGLETRAIL (kraťasy, kalhoty, helmy) naleznete zde     Materiál: 100% polyester   Veškeré textilní výrobky Haven perte na teplotu 30°C bez aviváže ve speciálních pracích prostředcích určených na sportovní oděvy, které neničí jemná vlákna. Při praní v jiných než těchto prostředcích se záruka na reklamaci nevztahuje.Doporučení: Rozhodně nepoužívejte prací prášky či gely německé výroby, zejména určené pro německý trh.  

Otevřít nabídku
Svítící 3M tyčky do drátů

Svítící 3M tyčky do drátů

119

Zbývá 1500 ks

Svítící 3M tyčky do drátů Sada 12ks svítících tyček, určených pro dráty jízdních kol Výborná viditelnost ze všech úhlů!

Otevřít nabídku
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.